24 Martta Olağan Kongresi yapılan oy birliği ile Ali Saylam’ın tekrar başkan seçildiği Seydişehir Gazeteciler Cemiyeti Derneğinin yönetiminde bulunan Fatih Atalay, Kadriye Coşkun ve Süleyman Sayan Seydişehir Kaymakamı Cevdet Bakkal’ı ziyaret etti.
YSK Başkanı Yener, seçimin sorunsuz şekilde ilerlediğini açıkladı ve “İnşallah gün sonunda da sorunsuz bir şekilde oy verme işlemleri tamamlanıp sayım işlemlerine geçeriz” açıklaması yaptı.